KITCHEN REMODELING DONE RIGHT THE FIRST TIME! View Portfolio → WE CAN HELP WITH PROJECTS LARGE AND SMALL! Contact us → NO PROJET IS TOO LARGE FOR US TO MANAGE! View Portfolio →

ВИЛА СВ. ЃОРЃИ

ексклузивна локација

Вилата се наоѓа на самото шеталиште во срцето на градот

Охрид - градот на светлината

град во југозападниот дел на Македонија, на североисточното крајбрежје на Охридското Езеро, кое по градот го носи и своето име. 

Нашата 360 прошетка ќе ве доближи до нашите соби

Направете го вашиот најдобар избор за вашиот заслужен одмор во ексклузивно -луксузните апартмани во центарот на старата чаршија на Охридската ривиера во Вила Свети Ѓорѓи .

Нов, современ и атрактивен објект категоризиран со три sвезди. Вила Свети Ѓорѓи ги задоволува префинетите вкусови на сите туристи, идеален избор за престој во Охрид ,во било кое годишно време.

Вила Свети Ѓорѓи има четири типа на луксузно опремени апартмани со : тераси со поглед на чаршијата, кујна, купатило, џакузи, телевизор, кабловска телевизија, интернет, климатизер и мини бар. Нашата цел е Вашиот комфорт и уживање за време на престојот со задоволство да ги оствариме

Scroll to top